Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Legnica. Perforacja blach Legnica

Tradycja i nowoczesność – w przypadku naszej firmy te stwierdzenia nie są jedynie sloganem reklamowym. Od kilkudziesięciu lat działamy na rynku producentów blach perforowanych. Z powodzeniem rozwijamy działalność, a dzięki zaufaniu klientów, możemy oferować nasze produkty na terenie całego kraju.

Nie tylko nadążamy, ale również kreujemy trendy – nasze blachy perforowane to materiały wielofunkcyjne, z których korzystają firmy z wielu branż – przemysłu, przetwórstwa, rolnictwa, budownictwa i wystroju wnętrz.

Blachy perforowane wyróżniają się charakterystycznymi cechami, którym zawdzięczają swoją uniwersalność i co za tym idzie popularność.

Są nie tylko trwałe, ale również eleganckie, giętkie i plastyczne, dzięki czemu można im nadawać różne kształty, co jest szczególnie cenione przede wszystkim w nowoczesnym wzornictwie.

Nasze produkty możemy polecić zarówno klientom indywidualnym, jak i firmowym. Korzystając z bogatego doświadczenia i zarazem innowacyjnych technik oraz materiałów, możemy proponujemy blachy najwyższej jakości.

Działamy w wielu regionach. Perforacja blach Legnica – to gwarancja różnorodności i kompleksowości oferty.

Blacha perforowana Legnica naszego autorstwato zarówno produkt standardowy, jak i na specjalne zamówienie.

Co to oznacza?

Możliwość realizacji różnych projektów, z wielu materiałów. Największą popularnością cieszą się blachy wykonane ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej czy kwasoodpornej) ale również blachy z bardziej szlachetnych metali, takich jak miedź czy brąz. W ostatnich latach szczególnym powodzeniem (jako element wyposażenia wnętrz) cieszy się aluminium.

Blachy różnej grubości i w wielu rozmiarach – to nasza specjalność.

Podobnie – proponujemy wiele kombinacji wzorów – m.in. otwory okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, ale również inne kształty, w układach prostych i mijanych.

Jeśli chcesz zmienić wystrój swojego domu albo firmy i postawić na elegancję oraz nowoczesność – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość produktów, ale również profesjonalne doradztwo.

Blachy Perforowane Legnica. Perforacja blach Legnica