Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Elbląg. Perforacja blach Elbląg

Planujesz zmiany? Jeśli chodzi o remont mieszkania, biura, a może zmianę stylu i aranżacji, nie zapomnij o blachach perforowanych. Od wielu lat z powodzeniem materiał ten funkcjonuje w różnych branżach – przemyśle, rolnictwie czy w budownictwie. W ostatnim czasie wzrasta znaczenie blach perforowanych w nowoczesnym designie.

Nasza firma już od ponad pół wieku produkuje blachy tego rodzaju, dlatego wiemy o nich niemal wszystko. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy też otwarci na innowacje. Nasza oferta jest różnorodna i kompleksowa – dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom (indywidualnym i firmowym) wiele atrakcyjnych rozwiązań, niezależnie czy ich projekty dotyczą przestrzeni prywatnych, firmowych czy publicznych.

Nasze produkty znajdziesz w całej Polsce, również w Elblągu.

Blacha perforowana Elbląg to produkt wysokiej jakości, zgodny z normami europejskimi, wykonany z różnych materiałów – stali, brązu, miedzi czy aluminium. Realizujemy typowe i niestandardowe zamówienia.

W związku z tym perforacja blach Elbląg to całe spektrum możliwości – blachy o różnej grubości (do 6 mm) i o różnych wymiarach (najpopularniejsze – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i zgodne z indywidualnymi projektami.

Skąd bierze się popularność blach perforowanych?

Nie bez znaczenia są ich kluczowe cechy – trwałość, odporność na działanie czynników zewnętrznych, elastyczność, plastyczność, dzięki czemu można je kształtować na wiele różnych sposobów. Świetnie prezentują się jako różnego rodzaju ścianki, półki, meble czy obudowy – tworząc zawsze niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.

Blachy perforowane swoją atrakcyjność zawdzięczają przede wszystkim samym wzorom – w naszym wydaniu są to nie tylko otwory okrągłe, kwadratowe czy trójkątne, ale również połączenia różnych motywów, w układach – prostym i mijanym.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Podpowiemy jaki konkretnie model i wzór blachy wybrać.

Blachy Perforowane Elbląg