Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Ostrołęka. Perforacja blach Ostrołęka

Blachy perforowane są nie tylko niezwykle trwałe, ale także z dnia na dzień zyskują na popularności. Powodem jest zapewne estetyczny wygląd i plastyczność, która umożliwia ich indywidualne dopasowanie. W naszej ofercie prezentujemy blachy perforowane najwyższej jakości. Na rynku krajowym działamy od ponad 60 lat. Staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Pracujemy zgodnie z unijnymi standardami, aby każdy był zadowolony z zamówienia wykonanego właśnie przez nas.

Blachy perforowane Ostrołęka to kompleksowe usługi, w których oferujemy wiele podstawowych wymiarów blach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i ich grubości, nawet do 6 mm. Istnieje także możliwość modyfikacji tych wymiarów na życzenie Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że poznaliśmy właściwości i wszystkie możliwości blach perforowanych jako materiału. W ostatnim czasie możemy zauważyć, że blachy perforowane nie znajdują zastosowania wyłącznie w budownictwie, ale także w takich dziedzinach jak rolnictwo, przemysł czy nawet aranżacja wnętrz. Dzięki temu możemy urozmaicać ten bardzo plastyczny materiał, chociażby dzięki wzornictwu. Proponujemy nacięcia wszelkiego rodzaju, od kształtów owalnych, okrągłych, prostokątnych, kwadratowych czy trójkątnych po motywy łączone, ale z zachowaniem odpowiednich marginesów.

Cechuje nas dbałość o szczegóły i gwarancja najlepszej ceny dla każdej kieszeni. Blachy perforowane Ostrołęka to na przykład blacha miedziana, stalowa czy jedna z najpopularniejszych w ostatnim czasie – aluminiowa. Od lat pracujemy na zaufanie naszych Klientów, dlatego nasze usługi cieszą się uznaniem w całym kraju. Nie obawiaj się wykorzystania blach w swojej firmie i pomieszczeniach we własnym domu.

Jeśli masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać lub po prostu nie wiesz jaki produkt z oferty wybrać – skontaktuj się z nami już teraz.

Blachy perforowane Ostrołęka