Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Inowrocław. Perforacja blach Inowrocław

Blachy perforowane, choć produkowane od lat, z dnia na dzień zyskują na znaczeniu i popularności. Okazały się atrakcyjnym materiałem dla wielu projektantów, którzy docenili ich estetykę i plastyczność. Nasza firma jest obecna na rynku już od 60 lat. Dzięki temu możemy oferować produkty najwyższej jakości. Wszystko za sprawą długoletniego doświadczenia, ale również aktywnego podejścia do zmian w branży, ponieważ blachy perforowane to nie tylko branża budowlana czy szeroko pojęty przemysł.

Oprócz tego mogą znaleźć zastosowanie w rolnictwie czy aranżacji wnętrz. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt. Blachy wykonane są nie tylko z rozmaitych materiałów, takich jak brąz, aluminium i miedź, ale także w różnych wymiarach – oprócz standardowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm) proponujemy również inne – odpowiednie do konkretnych wymagań danego zamówienia. Blachy mogą mieć różną grubość (nawet do 6 mm).

Nie można zapomnieć także o różnych formach i wzorach dopasowanych do wnętrza, nadających mu zupełnie nowego charakteru. Zależy nam na najwyższej jakości produktów jakie oferujemy – przy cenach odpowiednich na każdą kieszeń. Perforacja blach Inowrocław to kompleks usług od produkcji, po obsługę i doradztwo. Blachy perforowane prezentują się elegancko i przede wszystkim nowocześnie – w każdym pomieszczeniu. Realizujemy zarówno mniejsze zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i większe dla firm i przedsiębiorców. Działamy zgodnie z europejskimi normami i nie boimy się wyzwań. Różnorodność i kompleksowość oferty – na to stawiamy. Postaw i Ty!

Blachy perforowane Inowrocław