Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Kraków. Perforacja blach Kraków

Blachy perforowane, obecnie cieszące się coraz większą popularnością (głównie z powodu szerokich możliwości stosowania i walorów estetycznych) tak naprawdę z powodzeniem funkcjonują na rynku od kilkudziesięciu lat. Podobnie jak nasza firma, która bazując na bogatym doświadczeniu (ponad pięćdziesiąt lat) oferuje jednocześnie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest wykonanie każdego, nawet najbardziej zindywidualizowanego projektu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów, zainteresowanych zarówno większymi i typowymi, jak i szczególnymi zamówieniami.

Wieloletnie doświadczenie i kompleksowość oferty pozwoliły nam zdobyć czołową pozycję na rynku krajowym, dlatego jesteśmy obecni w wielu regionach – m.in. w Małopolsce. Każdy projekt, którego przedmiotem jest blacha perforowana Kraków, zostanie zrealizowany szybko i zgodnie z najlepszymi europejskimi standardami.

Tajemnicą sukcesu, czyli produkcji najwyższej jakości blach perforowanych jest zastosowanie odpowiednich materiałów, takich jak: stal (m.in. nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) aluminium, miedź, brąz i inne tworzywa sztuczne.

W związku z różnorodnym przeznaczeniem blach (m.in. w budownictwie, wystroju wnętrz, przemyśle i rolnictwie) konieczne jest stosowanie wielu wzorów perforacji i różnych wymiarów blach.

Nasza firma zapewnia realizację każdego projektu – może to być m.in. perforacja blach Kraków w najpopularniejszych rozmiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm i grubości (nawet do 6 mm) jak i rozmiarach na indywidualne zamówienie.

Podobnie – wykonujemy wszelkiego rodzaju wzory perforacyjne – od prostokątnych i okrągłych, po najbardziej wyszukane motywy.

Chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim domu? Postaw na blachy perforowane, które potrafią odmienić każde wnętrze (np. blachy w konstrukcji mebli). Wiesz, że siedziba firmy powinna być reprezentacyjna? Warto nadać jej indywidualnego rysu, a osiągniesz to m.in. decydując się na elementy małej architektury wykonane z blach perforowanych – trwałych, elastycznych, funkcjonalnych i atrakcyjnych pod względem estetycznym.

Blachy Perforowane Kraków