Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Koszalin. Perforacja blach Koszalin

Blacha perforowana to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, który znajduje zastosowanie w wielu branżach – od przemysłu, rolnictwa, przetwórstwa i budownictwa, po wystrój wnętrz.

Od ponad pół wieku produkujemy blachy perforowane. Nasza firma rozwija się nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat jako przedsiębiorstwo rodzinne. Efektem wieloletnich tradycji, kolejnych wdrożeń i otwartości na innowacje jest oferta różnorodna i kompleksowa, znajdująca zaufanie klientów w całym kraju.

Jesteśmy obecni m.in. na rynku koszalińskim. Blacha perforowana Koszalin to produkt najwyższej jakości (potwierdzonej licznymi certyfikatami). Klienci mogą być pewni, że wykonamy zlecenie z dbałością o każdy szczegół.

Nasze blachy wyróżniają się m.in. wzornictwem. Proponujemy nie tylko najpopularniejsze nacięcia – w kształcie: okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym czy trójkątnym, ale również bardziej skomplikowane motywy, w układach: prostym i mijanym, z zachowaniem różnych marginesów. Dzięki zastosowaniu takiej techniki możemy wykonać każdy projekt – nawet najbardziej zindywidualizowany.

Podobnie – dostosowujemy do potrzeb klienta materiał, z którego wykonana jest sama blacha.

Perforacja blach Koszalin to po pierwsze dobór optymalnego materiału. W niektórych pomieszczeniach sprawdzi się lepiej stal, w innych brąz, w jeszcze innych aluminium, miedź albo materiał syntetyczny. Kluczem do sukcesu – czyli stworzenia atrakcyjnego wystroju – jest dostosowanie projektu do warunków przestrzeni, którą mamy zagospodarować.

A jaka to przestrzeń? Blachy perforowane z racji swojej wielofunkcyjności, trwałości i elastyczności nadają się właściwie do każdego pomieszczenia – prywatnego, biurowego albo do budynków użyteczności publicznej.

W połączeniu z odpowiednio dobranym oświetleniem i innymi elementami wystroju wnętrz, dają naprawdę atrakcyjny i niebanalny efekt końcowy.

Nie jesteś pewien jaką blachę wybrać – w jakiej grubości i w jakim wymiarze i przede wszystkim – z jakim wzorem czy też kombinacją motywów? Skontaktuj się z nami! Oferujemy fachową pomoc i profesjonalną realizację wszystkich zamówień.

Blachy Perforowane Koszalin. Perforacja blach Koszalin