Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Gdańsk. Perforacja blach Gdańsk

Niepowtarzalny wystrój domu, siedziby firmy, instytucji publicznej? Przy tym funkcjonalny i co nie mniej istotne – ekonomiczny? Taki efekt uzyskamy, jeśli zdecydujemy się na zastosowanie jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów, czyli blachy perforowanej.

Nasza firma, bazując na wieloletnim doświadczeniu (i sprawdzonych, klasycznych modelach) z powodzeniem wprowadza na rynek również nowe, a nawet innowacyjne modele blach perforowanych o szerokim zastosowaniu.

Przez ponad pięćdziesiąt lat działalności firma wspierała różne branże – począwszy od przemysłu i rolnictwa, przez budownictwo do wyposażenia wnętrz.

Blachy perforowane, choć obecnie kojarzone przede wszystkim z nowoczesnym designem, sprawdzają się również jako tworzywo bazowe np. do produkcji filtrów paliwowych czy sit do kombajnów.

Oferujemy pełny zakres usług w zakresie produkcji blach. Jesteśmy wiodącym producentem blach perforowanych w kraju, skutecznie zdobywając kolejne rynki lokalne. Perforacja blach Gdańsk, podobnie jak całe Trójmiasto to jeden z ważniejszych obszarów naszej działalności.

Odpowiadamy na wiele różnych potrzeb naszych klientów – zawsze stawiamy na jakość. Nasze blachy wyróżniają się różnorodnością pod względem stosowanych wzorów (perforacje popularne – prostokątne, okrągłe, ale również skomplikowane wzory wykonywane na indywidualne zamówienia).

Nie stosujemy też ograniczeń co do wymiarów blach. Produkujemy blachy w typowych rozmiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm, ale nie ma przeszkód, by zamawiać blachy w innych miarach.

Blacha perforowana Gdańsk to produkt wykonany z najlepszych materiałów, zgodnych z normami europejskimi – oprócz blach ze stali (m.in. nierdzewnej, trudnościernej, żaroodpornej i kwasoodpornej) wykonujemy blachy z modnego aluminium, brązu, miedzi i innych nadających się do tego materiałów syntetycznych.

Nasze blachy z powodzeniem można stosować zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Świetnie prezentują się jako element konstrukcyjny mebli, poręczy, osłon i różnego rodzaju ścianek – w pokojach, łazienkach, salach konferencyjnych, poczekalniach, holach itd. Granicą zastosowania jest właściwie tylko wyobraźnia.

Blachy Perforowane Gdańsk