Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Jastrzębie – Zdrój. Perforacja blach Jastrzębie – Zdrój

Proponujemy Państwu blachy perforowane wykonane z różnych materiałów – stali, miedzi, aluminium, brązu i innych, które nadają się do perforacji. Perforacja blach Jastrzębie – Zdrój to pełny zakres usług związany z produkcją materiału, którego wykorzystanie staje się coraz popularniejsze z racji jego uniwersalności i solidności, a także estetycznego wykonania.

Same perforacje to również atut naszego systemu produkcji – wykonujemy wszelkiego rodzaju nacięcia – w kształcie okrągłym, prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się kombinacje wzorów w różnych układach – prostym i mijanym. Wykonujemy blachy w standardowych rozmiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm i 1500 x 3000 mm) oraz o grubości nawet do 6 mm. Oczywiście, jeśli Państwa projekt będzie niestandardowy również się go podejmiemy, ponieważ nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi spełnić Państwa oczekiwania. Ponad pół wieku doświadczenia na rynku pozwala nam, jako producentowi blach perforowanych, stwierdzić, że wiemy o tym materiale i jego możliwościach praktycznie wszystko.

Bazując na wypracowanych i sprawdzonych wzorcach, wprowadzamy sukcesywnie nowe technologie i materiały. Odświeżą wygląd salonu, łazienki, kuchni, korytarza, holu czy biura i wprowadzą do pomieszczenia nutkę świeżości połączoną z tradycją i nowoczesnością – jednocześnie! Działamy w Jastrzębie – Zdrój i okolice to miejsce, gdzie stale rozwijamy sieć dystrybucji. Naszym celem jest dostarczanie produktów jak najwyższej jakości, zgodnie z zachowaniem europejskich norm. Poza tym skupiamy się na doradzaniu Klientom, aby wybrali dokładnie to czego potrzebują. Skontaktuj się z nami już teraz!

Blachy perforowane Jastrzębie Zdrój