Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Słupsk. Perforacja blach Słupsk

Chcesz zaaranżować mieszkanie, salę konferencyjną lub hall? Nie chcesz wydawać majątku, ale trwałość i solidność to cechy których poszukujesz? Świetnie trafiłeś! Od ponad pół wieku jesteśmy producentem blach perforowanych. Czym charakteryzuje się blacha tego typu? Spieszymy z wyjaśnieniem. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów, z których od lat korzystają firmy w najróżniejszych dziedzinach gospodarki. Są to m.in. rolnictwo i budownictwo.

Od niedawna mamy także do czynienia z nową kategorią wykorzystania blach perforowanych – kreacją wnętrz. Jako producent blach perforowanych realizujemy różne zamówienia – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Jesteśmy obecni w wielu regionach – w całym kraju. Perforacja blach Słupsk to usługi na najwyższym poziomie, potwierdzonym wieloma certyfikatami. Bazujemy na materiałach najlepszej jakości – stali, miedzi, brązie, aluminium i innych, które nadają się do wykonania perforacji. Produkujemy blachy różnej grubości i w różnych wymiarach –tradycyjnych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie. Warto zwrócić uwagę na to, że łatwość wykorzystania takiego materiału niesie wiele możliwości jego wykorzystania.

Perforacja blach w Słupsku proponuje różne wzory. Od najpopularniejszych zestawów składających się z otworów owalnych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych i trójkątnych oraz układów – prostych, mijanych, a także motywów bardziej nietypowych (według projektów przedstawionych przez klientów na ich życzenie). Skonsultuj swoje pomysły i zamierzenia z nami już teraz! Podpowiemy jaki konkretnie model i wzór blachy wybrać. Postaw na uniwersalną i łatwą w codziennej eksploatacji blachę perforowaną!

Blachy perforowane Słupsk