Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Dąbrowa Górnicza. Perforacja blach Dąbrowa Górnicza

Blachy perforowane zdobywają nowe rynki. Korzysta z nich nie tylko przemył, budownictwo czy rolnictwo, ale również rozwijająca się coraz dynamiczniej branża wystroju wnętrz.

Jako producent blachy perforowanej z wieloletnim doświadczeniem (za nami już ponad pół wieku działalności) wiemy o blachach niemal wszystko. Łączymy tradycję z nowymi technologiami – dzięki temu możemy Państwu zaproponować realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Nasze blachy prezentują się atrakcyjnie w każdym wnętrzu – w mieszkaniach prywatnych, w siedzibach firm i w budynkach użyteczności publicznej. Blachy perforowane dzięki swoim właściwościom (trwałości i elastyczności) mogą stanowić niebanalny element konstrukcji (np. mebli) albo wykończenia (obudowy – wanny, kaloryfera). Odświeżą wygląd salonu, łazienki, kuchni, korytarza, holu czy biur.

Cieszymy się zaufaniem klientów z całego kraju. Swoje usługi oferujemy również na południu Polski.

Blacha perforowana Dąbrowa Górnicza to produkt spełniający oczekiwania różnych Klientów – indywidualnych i firmowych.

Przyjmujemy zamówienia na blachy perforowane z wielu materiałów – najpopularniejszej stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) ale również coraz modniejszego aluminium, miedzi i brązu. Wykonujemy blachy w różnych wymiarach i o różnej grubości (do 6 mm).

Perforacja blach Dąbrowa Górnicza to usługi kompleksowe – nie tylko produkujemy blachy, ale również doradzamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować naszą produkcję do wielu kryteriów, odpowiadających Klientom.

Przykład? Wzory perforacyjne. Oprócz najpopularniejszych (okrągłych, owalnych, kwadratowych, prostokątnych, trójkątnych) proponujemy również bardziej skomplikowane motywy, z zachowaniem różnych marginesów, w układzie prostym albo mijanym.

Nie wiesz jaki wzór wybrać? Skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy optymalne rozwiązanie!

Blachy Perforowane Dąbrowa Górnicza