Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Lublin. Perforacja blach Lublin

Ponad pół wieku doświadczeń – sprawdzone modele i jednocześnie – najnowsze technologie. To wszystko pozwoliło naszej firmie zdobyć pozycję wiodącego producenta blach perforowanych w kraju.

Jesteśmy aktywni w wielu regionach – jeśli interesuje Cię możliwość zamówienia najlepszej jakości produktów, dzięki którym szybko, skutecznie i niedrogo zmienisz „oblicze” swojego domu, a może firmy – blacha perforowana Lublin będzie na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem.

Blachy naszej produkcji wyróżniają się bogatym wzornictwem i wysoką jakością, potwierdzoną wieloma certyfikatami.

W ramach usługi perforacja blach Lublin oferujemy m.in.: blachy w najpopularniejszych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) a także w dowolnie wybranych przez każdego Klienta, blachy różnej grubości (nawet do 6 mm).

Nasze blachy wykonujemy z różnych materiałów. To nie tylko ciesząca się największym zainteresowaniem stal (nierdzewna, żaroodporna czy kwasoodporna) ale również miedź, brąz, aluminium i inne materiały syntetyczne.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju perforacje – prostokątne, kwadratowe, okrągłe, czy owalne, ale również trójkątne oraz kombinacje kształtów. Tworzymy również skomplikowane wzory – w układach prostym i mijanym. Jednym słowem – niemal wszystko, co podpowie klientowi jego własna wyobraźnia.

Jest to możliwe, ponieważ sama blacha to materiał wyjątkowy – nie tylko odporny na zniszczenia, trwały, ale także elastyczny i plastyczny, dzięki czemu można go z łatwością kształtować na różne sposoby.

Popularność blach perforowanych jest pochodną tych właśnie cech – blachy świetnie prezentują się np. jako meble, osłony (np. na kaloryfery) poręcze, balustrady, czy też różnego rodzaju elementy architektoniczne.

Klient może liczyć na fachową pomoc doświadczonego zespołu, który w swojej pracy korzysta nie tylko z nowoczesnych maszyn, ale również z innowacyjnych technologii.

Blachy Perforowane Lublin. Perforacja blach Lublin