Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Warszawa. Perforacja blach Warszawa

Doświadczenie, inwestowanie w nowe technologie i stawianie na indywidualne rozwiązania -to klucz do sukcesu naszej firmy na krajowym rynku blach perforowanych, na którym jesteśmy aktywni już od ponad pięćdziesięciu lat.

Realia rynkowe w tym czasie dynamicznie się zmieniały – dostosowywanie usług do aktualnych potrzeb klientów pozwoliło nam wypracować optymalny model produkcji, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom – od typowych do najbardziej unikalnych.

Blachy perforowane mają szerokie zastosowanie – począwszy od przemysłu, przez rolnictwo, budownictwo po wystrój wnętrz.

Finalny produkt, który proponujemy Klientowi, zawsze jest najwyższej jakości, co oznacza zarówno trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne, elastyczność, jak i funkcjonalność oraz atrakcyjność wizualną.

Jesteśmy obecni w całym kraju i odpowiadamy na zapotrzebowania różnych grup klientów – czy będzie to perforacja blach Warszawa – zamówieniatypowo designerskie (blachy perforowane jako elementy funkcjonalno-dekoracyjne np. specjalne osłony grzejnikowe) czy blacha perforowana Warszawa zamawiana w celu realizacji projektów związanych z budownictwem (bariery ochronne, poręcze, inne elementy małej architektury).

Aby osiągnąć satysfakcjonującą jakość końcową produktu, konieczne jest stosowanie najlepszych materiałów, dlatego nasze blachy perforowane wykonujemy z najwyższej klasy aluminium, stali (zwykłej, nierdzewnej, kwasoodpornej czy żaroodpornej i trudnościeralnej) miedzi, brązu i innych specjalistycznych tworzyw sztucznych.

Wszystkie używane przez nas materiały spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Oferujemy zarówno najpopularniejsze, jak i zgodne z indywidualnymi życzeniami każdego klienta wzory perforacji i rozmiary samych blach.

Największą popularnością cieszą się blachy perforowane o wymiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm.

Proponowane przez naszą firmę blachy są też różnej grubości – nawet do 6 mm.

Nowoczesne maszyny i technologie, doświadczony zespół specjalistów i kompleksowość stosowanych rozwiązań zapewni Ci możliwość realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Blachy Perforowane Warszawa. Perforacja blach Warszawa