Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Bełchatów. Perforacja blach Bełchatów

Na rynku blach perforowanych jesteśmy aktywni już od ponad 50 lat. Łączymy doświadczenie i pamięć o przeszłości z najnowszymi dokonaniami technologicznymi. Wyróżnia nas oferta, którą dostosowujemy do Klienta indywidualnie w zależności od jego potrzeb. Blacha perforowana to świetny sposób na odnowienie swojego wnętrza i dodania mu unikalnego charakteru.

Blachy tego typu są dziś nie tylko materiałem wykorzystywanym w przemyśle, rolnictwie czy budownictwie, ale także coraz częściej kojarzą się z aranżacją wnętrz. Cieszymy się zaufaniem Klientów w całym kraju, także w Bełchatowie. Perforacja blach Bełchatów to kompleksowy zestaw usług, które wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o Klienta, oczywiście – z zachowaniem niezbędnych norm europejskich. Blachy perforowane można wykorzystać jako obudowę lub inne drobne elementy mebli. Jest to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy w prosty sposób i niewielkim kosztem chcą odmienić miejsce, w którym przebywają każdego dnia. Blachy są na tyle uniwersalnym materiałem, że świetnie sprawdzą się zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak i przestrzeni biurowej.

To czym wyróżnia się nasza firma to wzornictwo. Oferujemy blachy z otworami okrągłymi, prostokątnymi, kwadratowymi, trójkątnymi. Dodatkowo w różnych układach – zarówno w prostym, jak i mijanym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zapewniając możliwość wykorzystania wszelkich materiałów nadających się do perforacji od najpopularniejszej stali (nierdzewnej, żaroodpornej, kwasoodpornej) aż po miedź, brąz lub aluminium. Czekamy na Państwa zlecenie!

Blachy perforowane Bełchatów