Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Głogów. Perforacja blach Głogów

Nowa aranżacja mieszkania, sali konferencyjnej albo hallu? Mamy na te pytania odpowiedź i jesteśmy pewni, że będzie ona zaskakująca. Od ponad 60 lat jesteśmy producentem blach perforowanych. To jeden z bardziej uniwersalnych materiałów, z których od lat korzystają firmy działające w przemyśle, rolnictwie, czy w budownictwie. Na tym możliwości nowoczesnych blach perforowanych się nie kończą. W ostatnich latach zostały odkryte na nowo – tym razem przez kreatorów wnętrz. Perforacja blach Głogów to usługi na najwyższym poziomie, potwierdzonym wieloma certyfikatami.

Bazujemy na materiałach najlepszej jakości – stali, miedzi, brązie, aluminium i innych, które nadają się do wykonania perforacji. Produkujemy blachy różnej grubości i w różnych wymiarach –tradycyjnych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie. Blacha perforowana Głogów może mieć różne wzory. Proponujemy najpopularniejsze zestawy – otwory owalne, okrągłe, kwadratowe, prostokątne i trójkątne oraz układy – proste, mijane, a także motywy nietypowe (według projektów przedstawionych przez klientów). Nasza firma działa na rynku krajowym już pół wieku. W tym czasie zmieniały się technologie, materiały i mody. Teraz stanowią istotny element naszego doświadczenia.

Nie poprzestajemy jednak wyłącznie nad tym i stale rozwijamy paletę naszych usług. Dzięki temu nasza oferta cieszy się uznaniem klientów z całego kraju. Z powodzeniem funkcjonujemy również na rynku dolnośląskim. Perforacja blach w Głogowie – w naszym wykonaniu – to twórcze połączenie tradycji z innowacją. Realizujemy zamówienia standardowe i całkowicie nietypowe. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy. Nie zwlekaj!

Blachy perforowane Głogów