Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Mielec. Perforacja blach Mielec

Ponad pół wieku doświadczenia w produkcji blach perforowanych, rozwój i stawianie na nowe technologie – dzięki aktywnemu podejściu zyskaliśmy sobie grono wiernych Klientów. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Podążamy za najnowszymi trendami – oferujemy najmodniejsze wzory blach perforowanych stworzonych z myślą o wystroju wnętrz. Blacha perforowana okazała się atrakcyjnym materiałem nie tylko dla przemysłu, przetwórstwa, budownictwa i rolnictwa, ale również (i to w coraz większym stopniu) dla branży designerskiej. Blacha perforowana Mielec to produkt, który sprawdzi się w każdym wnętrzu – w mieszkaniu, w firmie i w budynku użyteczności publicznej.

Działamy w całej Polsce, szczególnie w województwie podkarpackim. Nasze blachy wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem – począwszy od otworów w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym czy trójkątnym, po skomplikowane motywy, w różnych układach. Proponujemy blachy perforowane różnej grubości (do 6 mm) i w różnych wymiarach, w tym najpopularniejszych czyli: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm. Jeśli zdecydujemy się na elementy z blachy perforowanej w aranżacji mieszkania, możemy mieć pewność, że zarówno salon, kuchnia, jak i łazienka będą wyglądały modnie i wyjątkowo. Dokładnie tak samo jest z przestrzenią ogólnodostępną dla pracowników i pracodawców – w firmach i w instytucjach publicznych.

Tu meble z blachy perforowanej mogą urozmaicić styl korytarza, holu, biur, poczekalni czy też sal konferencyjnych. Gwarantujemy, że z takim dodatkiem każde miejsce nabierze świeżego charakteru oraz będzie elementem łączącym tradycyjne wykonanie z nowoczesnymi pomysłami. Jeśli masz wątpliwości, chcesz o coś zapytać lub po prostu nie wiesz jaki produkt z oferty wybrać – skontaktuj się z nami od razu.

Blachy perforowane Mielec