Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Skierniewice. Perforacja blach Skierniewice

Ponad 60 lat doświadczenia, innowacyjność i rozwój – to kluczowe cechy naszej działalności. Dzięki nim jesteśmy stale aktywni na rynku jako liczący się producent blach perforowanych. Podobnie jak przedmiot naszej produkcji, tak również firma, przechodzi ciągły proces ewolucji. W ostatnich latach blacha perforowana przeżywa swoisty renesans. Dziś nie jest już tylko materiałem kojarzonym z przemysłem, rolnictwem czy budownictwem, ale również – i to w coraz większym stopniu – z aranżacją wnętrz.

Łączymy tradycję z nowoczesną technologią i modnymi wzorami. Od najpopularniejszych – prostokątnych, kwadratowych, okrągłych i owalnych przez trójkątne, po układające się w krzyżyki i inne układy (wybrane przez Klienta). Wykonujemy wszelkiego rodzaju perforacje w układzie prostym oraz mijanym. Cieszymy się zaufaniem klientów w całym kraju, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Produkujemy blachy o standardowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i według indywidualnych wytycznych Klientów. Ponadto nasza firma oferuje także grubość (nawet do 6mm) dostosowaną do konkretnego zlecenia.

Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc – perforacja blach Skierniewice to usługi realizowane z najwyższą starannością o produkt końcowy – niezależnie czy będzie to blacha wykonana z różnego rodzaju stali, aluminium, miedzi, brązu czy innych materiałów. Blachy perforowane są dziś elementem mebli, tworzą obudowy, produkuje się z nich wiele drobnych elementów architektonicznych, które z powodzeniem odmienią styl każdego pomieszczenia nadając mu indywidualnego i zarazem modnego charakteru. Perforacja blach Skierniewice to usługi wykonywane z najwyższą dbałością o szczegóły, zgodnie z normami europejskimi. Do Państwa rąk trafia produkt solidny i estetyczny.

Planujesz wykończenie balkonów blachą perforowaną? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Blachy perforowane Skierniewice