Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Bytom. Perforacja blach Bytom

Do perforowania używamy takich materiałów jak miedź i brąz, ale także aluminium i innych materiałów, które się do tego nadają. Na rynku krajowym działamy już od ponad pół wieku, dlatego długoletnie doświadczenie zapewnia, że jesteśmy specjalistami w tej branży. Blacha perforowana Bytom to produkt przygotowany z najwyższą dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i w cenie odpowiedniej na każdą kieszeń. Nasze blachy świetnie nadają się do wykonania pomieszczeń biurowych, ale także wystroju wnętrz klientów indywidualnych.

Zapewniamy różnorodny wybór rozmiarów, grubości i wzorów blach, które można także modyfikować. Jako firma SITONO oferujemy usługi, a właściwie pełen katalog usług, czyli produkcję i doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu. Działamy zgodnie z normami europejskimi, dzięki czemu gotowe blachy są estetyczne i solidnie wykonane. Perforowane blachy są obecnie m. in. elementem mebli, produkuje się z nich wiele drobnych elementów, które przemienią każde pomieszczenie w zupełnie nowe miejsce. Wiemy o blachach niemal wszystko, cechują nas nie tylko nowoczesne rozwiązania, ale także więź z tradycjami i początkami działania naszej firmy. Przyjmujemy zamówienia zarówno od klientów indywidualnych, jak i większych firm. Warto wspomnieć także o wielu wzorach, które można wybrać, aby nadać blachom bardziej indywidualnego i dopasowanego charakteru. Oprócz najpopularniejszych – okrągłych, owalnych, kwadratowych, prostokątnych i trójkątnych kształtów proponujemy również bardziej skomplikowane motywy (oczywiście z zachowaniem różnych marginesów, w układzie prostym albo mijanym, w zależności od potrzeb klienta).

Nadal nie jesteś pewien jaką blachę perforowaną wybrać? Skonsultuj się z nami, a nasi doradcy na pewno pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Postaw na połączenie nowoczesności z wieloletnią tradycją i zaufaniem naszych wielu stałych klientów. Czekamy na kontakt!