Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Częstochowa. Perforacja blach Częstochowa

Poszukujesz efektownych i zarazem uniwersalnych rozwiązań po to, by zmienić miejsce, w którym żyjesz, przyjmujesz gości, a może pracujesz? Chcesz, by nabrało nowego, a nawet nowoczesnego wymiaru i nie do końca wiesz na jakie materiały i techniki postawić?

Jedna z najlepszych odpowiedzi brzmi: „blachy perforowane”. Co prawda tego rodzaju materiał znany jest już od wielu dziesiątków lat, ale w ostatnim czasie zyskuje nowe „znaczenie” i ewoluuje coraz bardziej w kierunku materiału designerskiego.

Nasza firma obecna jest na rynku krajowym już od ponad półwiecza. W tym czasie nabyliśmy niezbędnego doświadczenia, aby oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Tradycja i sprawdzona technologia to nie jedyne atuty naszej oferty. Stawiamy na rozwój, dlatego nie pozostajemy w tyle za światowymi trendami.

Blachy perforowane naszej produkcji spełniają wszystkie normy europejskie. Są jednocześnie trwałe, ale też elastyczne i plastyczne – dzięki czemu można je łatwo kształtować. Blachy perforowane znajdziemy zatem w różnych miejscach – np. jako elementy mebli, różnego rodzaju obudowy (np. na kaloryfery) balustrady, ścianki, poręcze. A to tylko niektóre z możliwości, jakie daje tego rodzaju materiał.

Jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie zyskało całkiem nowy, modny wymiar estetyczny, zdecyduj się na współpracę z nami. Blacha perforowana Częstochowa może być wykonana z różnych materiałów. Najczęściej są to blachy ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) ale również z aluminium, miedzi, brązu albo z materiałów syntetycznych.

Perforacja blach Częstochowa to nie tylkoszeroki wybór materiałów, ale również wzorów. Wykonujemy zarówno najpopularniejsze perforacje – w kształcie okrągłym, owalnym, kwadratowym i kwadratowym, jak i cieszące się coraz większym zainteresowaniem Klientów otwory trójkątne i różnego rodzaju kombinacje wzorów, w układach prostym i mijanym, z zachowaniem odpowiednich marginesów.

To stwarza wiele możliwości, dlatego zamawiający może liczyć na realizację niemal każdego projektu.

Wykonujemy blachy w typowych wymiarach (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i w innych – zgodnie z życzeniem każdego Klienta.

Blachy Perforowane Częstochowa