Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Ostrowiec Świętokrzyski. Perforacja blach Ostrowiec Świętokrzyski

Blachy perforowane to jeden z popularniejszych materiałów znajdujących szerokie zastosowanie w różnych branżach – od przemysłu, przetwórstwa spożywczego, rolnictwa, budownictwa, po wystrój wnętrz. Obecny okres można nazwać renesansem wśród blach perforowanych. Elementy wykonane z tego materiału prezentują się doskonale np. w formie półek, obudowy różnych przedmiotów (np. kaloryferów), ścianek, jako poręcze lub balustrady – w zależności od wzorów, komponować się mogą z dowolnie wybraną stylizacją każdego wnętrza. Tak szerokie zastosowanie blach perforowanych nie byłoby możliwe bez ich cech podstawowych, czyli trwałości, elastyczności i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki tym wszystkim elementom można (za pomocą różnych technik) kształtować blachy na wiele sposobów.

Blacha perforowana Ostrowiec Świętokrzyski może być blachą z różnego rodzaju stali, aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów, które poddaje się technice perforacji. Oferujemy blachy w wielu wymiarach (najpopularniejszych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na specjalne zamówienie Klienta. Możemy wykonać blachy różnej grubości (nawet do 6 mm). Nie mniej różnorodne są również wzory, które Państwu proponujemy. Bardzo dobrze prezentują się otwory kwadratowe, prostokątne, okrągłe i owalne (najczęściej wybierane) ale również coraz popularniejsze – trójkątne oraz skomplikowane układy wzorów, wykonywane w ujęciu prostym i mijanym.

W ostatnich latach blachy stają się coraz popularniejsze przede wszystkim jako wielofunkcyjny materiał, dzięki któremu można z łatwością aranżować przestrzeń – zarówno prywatną, jak i publiczną. Nie jesteś pewien, czy Twój projekt jest możliwy do wykonania? Możemy zagwarantować kompleksowe usługi – wykonawstwo i profesjonalne doradztwo Czekamy na kontakt!

Blachy perforowane Ostrowiec Świętokrzyski