Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Chojnice. Perforacja blach Chojnice

Blachy perforowane to materiał, który obecnie przeżywa swoisty renesans, stając się jednym z najpopularniejszych materiałów w branży wystroju wnętrz. O ile jeszcze kilkanaście lat temu kojarzone z przemysłem lub rolnictwem, o tyle dziś pojawiają się w nowoczesnych apartamentach, a nawet budynkach użyteczności publicznej. Perforacja blach w Chojnicach w wykonaniu naszej firmy to połączenia doświadczenia, wysokiej jakości i indywidualnego podejścia do Klienta.

Działamy w wielu regionach w całej Polsce, w tym bardzo prężnie w województwie pomorskim. Bez problemu wykonamy blachy w różnych rozmiarach (oprócz najpopularniejszych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) również w każdym innym, według życzenia Klienta. Podobnie – produkujemy blachy różnej grubości (do 6 mm). Z różnych materiałów, które mogą być poddane perforacji można wykonać nowoczesne meble, obudowy (np. kaloryfera), ścianki, poręcze, balustrady i inne elementy tego typu, które odmienią każdą przestrzeń. Co więcej, są one atrakcyjne pod względem wizualnym dzięki wzornictwu.

Blacha perforowana Chojnice jest zarazem trwała, odporna na działanie czynników zewnętrznych, jak i elastyczna, na tyle, że pozwala kształtować się na różne sposoby. Wykonujemy perforacje w kształcie prostokątnym, kwadratowym lub owalnym, a poza tym skomplikowane motywy w układzie prostym i mijanym. Tak uniwersalne rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Jeśli nadal nie jesteś pewny na jaką blachę się zdecydować skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy. Nie zwlekaj!

Blachy perforowane Chojnice