Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Radom. Perforacja blach Radom

Blacha perforowana w Twoim domu, a może w firmie? Niezależnie od tego jaką przestrzeń – prywatną czy publiczną zamierzamy zmienić i uzyskać zupełnie nowy aranżacyjny wymiar – jednym z najlepiej nadających się do tego materiałów będzie blacha perforowana.

Jesteśmy tego pewni – jako producent z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Bazujemy na bogatej tradycji i wypracowanych wzorcach – jednocześnie stawiamy na ciągły rozwój i innowacyjność. Nasze produkty są zgodne z najlepszymi standardami europejskimi.

Z powodzeniem rozwijamy naszą działalność, w związku z tym blachy perforowane naszej produkcji znajdziecie Państwo w całym kraju. Działamy w największych i w mniejszych ośrodkach, dzięki temu nasza kompleksowa oferta (nie tylko produkcja, ale również profesjonalne doradztwo) jest łatwo dostępna.

Perforacja blach Radom to gwarancja wysokiej jakości produktu końcowego i różnorodności (materiałów, wymiarów i wzorów).

Produkujemy blachy perforowane różnej grubości (do 6 mm) w wielu wymiarach – w tym najpopularniejszych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i na indywidualne zamówienie. Jednym z atutów naszej oferty jest także duży wybór wzorów.

Blacha perforowana Radom może być wykonana zarówno ze stali (najczęściej wybierana to stal nierdzewna, żaroodporna i kwasoodporna) aluminium, miedzi, brązu i innych materiałów nadających się do perforowania.

Bogate wzornictwo – to cecha kluczowa naszej oferty. Proponujemy perforacje bazujące na otworach kwadratowych, prostokątnych, okrągłych, owalnych i trójkątnych. Wykonujemy wszelkiego rodzaju kombinacje wzorów, w układach prostych i mijanych.

Blacha perforowana to materiał wielofunkcyjny – choć dziś kojarzona jest przede wszystkim z branżą wystroju wnętrz, to z powodzeniem korzysta z niej również przemysł, przetwórstwo spożywcze, rolnictwo i budownictwo.

Blachy Perforowane Radom. Perforacja blach Radom