Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Skarżysko – Kamienna. Perforacja blach Skarżysko – Kamienna

Blachy perforowane to jeden z popularniejszych materiałów znajdujących szerokie zastosowanie w różnych branżach – od przemysłu, przetwórstwa spożywczego, rolnictwa, budownictwa, po wystrój wnętrz.

Blachy perforowane Skarżysko – Kamienna są eleganckie, trwałe i plastyczne. Działamy w branży od ponad pół wieku i możemy zagwarantować, że blachy perforowane to świetny wybór. Jest to spowodowane uniwersalnością tego materiału i jego wielofunkcyjnością. Możemy więc mówić o pewnego rodzaju renesansie blach. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuje produkcja blach – w tym perforacja blach Skarżysko – Kamienna. Blachy naszej produkcji wyróżniają się wysoką (potwierdzoną licznymi certyfikatami) jakością i różnorodnością.

Zapewniamy kompleksową i jednocześnie zindywidualizowaną obsługę, co oznacza możliwość zamówienia blach typowych (np. w popularnych rozmiarach – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm), ale również w wymiarach specjalnych, podobnie – różnej grubości i z różnymi wzorami. Mogą to być blachy z otworami okrągłymi, owalnymi, kwadratowymi, prostokątnymi i trójkątnymi oraz układy wzorów i bardziej skomplikowane motywy, także te na specjalne zamówienie Klienta. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z blachy perforowanej i takie elementy, jak różnego rodzaju obudowy, balustrady, poręcze i ścianki. Nie jesteś pewien, czy Twój projekt jest możliwy do wykonania? Możemy zagwarantować kompleksowe usługi – wykonawstwo i profesjonalne doradztwo. Skontaktuj się z nami już teraz, bo nasza firma nie boi się żadnych wyzwań.

Blachy perforowane Skarżysko Kamienna