Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Rybnik. Perforacja blach Rybnik

Blachy perforowane to nasza specjalność. Od ponad pół wieku jesteśmy aktywni na rynku krajowym. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie – w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie i materiały.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy i instytucje.

Blacha perforowana to atrakcyjny materiał, w ostatnich latach ceniony nie tylko przez rolnictwo, przemysł czy budownictwo, ale w coraz większym stopniu również przez branżę wyposażenia wnętrz.

Elegancka, wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych, łatwo poddająca się różnym zabiegom plastycznym blacha perforowana zawojowała już rynek nowoczesnych aranżacji wnętrz.

Sprawdza się w salonach, łazienkach, kuchniach, w holach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach biurowych i firmowych.

Wykonane z blach perforowanych meble, obudowy, ścianki, półki i inne elementy wyposażenia wnętrz zmieniają je w miejsca niebanalne i w zupełnie nowym stylu.

Proponujemy Państwu różnego rodzaju blachy. Blacha perforowana Rybnik to m.in. blacha miedziana, stalowa, wykonana z aluminium, brązu czy też materiałów syntetycznych.

Perforacja blach Rybnik to usługa, a właściwie katalog usług, w ramach których nie tylko produkujemy blachy na zamówienie, ale również proponujemy profesjonalne doradztwo.

Oferujemy blachy o wymiarach typowych (1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i specjalnych. Blachy produkowane przez naszą firmę mogą mieć też różną grubość (do 6 mm).

Nie byłoby tak cenionego przez designerów efektu „wprowadzenia” blach do wystroju wnętrz, gdyby nie wzornictwo. Proponujemy nacięcia w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym i trójkątnym, ale też motywy łączone, z zachowaniem odpowiednich marginesów.

Dzięki stosowaniu takich technik perforacji możemy zrealizować różne projekty, zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów.

Blachy Perforowane Rybnik. Perforacja blach Rybnik