Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Łódź. Perforacja blach Łódź

Blachy perforowane kojarzone są coraz częściej z atrakcyjnym pod względem estetycznym i funkcjonalnym elementem wystroju nowoczesnych wnętrz – zarówno domów, jak i budynków użyteczności publicznej.

To tylko część prawdy na temat tego wyjątkowego produktu. Wiemy coś o tym – jesteśmy producentem najwyższej klasy blach perforowanych. Swoją pozycję na rynku budujemy konsekwentnie już od ponad pięćdziesięciu lat.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu i jednocześnie stale inwestując w nowe technologie, z powodzeniem rozwijamy działalność na terenie całego kraju – to m.in. perforacja blach Łódź i realizacja projektów również w innych miastach regionu.

Jakie zamówienia wykonujemy? Nie boimy się żadnych wyzwań. Nowoczesne maszyny i najlepsze materiały, z których produkujemy nasze blachy (stal nierdzewna, żaroodporna, kwasoodporna, aluminium, miedź oraz tworzywa sztuczne) pozwalają nam zmierzyć się z każdym zadaniem!

Produkujemy blachy w typowych rozmiarach: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm oraz 1500 x 3000 mm i w innych (w zależności od potrzeb Klienta).

Nasze blachy nadają się do różnych celów, dlatego proponujemy blachy perforowane w różnej grubości (nawet do 6 mm). W katalogu wzorów zamawiający znajdą też całą paletę różnych motywów, co nie oznacza, że nie podejmiemy się realizacji projektów autorstwa samych klientów.

Zapewniamy wysoki standard usług i materiałów, z których powstają produkty finalne – posiadane przez nas certyfikaty to dowód najwyższej jakości, zgodnej z europejskimi normami.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Blacha perforowana Łódź sprawdzi się doskonale jako atrakcyjny i niebanalny element wystroju każdego wnętrza (meble, poręcze, ścianki, balustrady, obudowy). Znajdzie też zastosowanie w przemyśle i budownictwie.

Blachy Perforowane Łódź