Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, ul. Zawodzie 9, 62-330, Nekla

Blachy Perforowane Stalowa Wola. Perforacja blach Stalowa Wola

W jaki sposób można zaaranżować przestrzeń, żeby była jednocześnie nowoczesna, funkcjonalna i oryginalna? Nasza firma przychodzi z odpowiedzią – blacha perforowana. Jest to świetny, uniwersalny materiał, który można wykorzystać do tworzenia mebli, półek, ścianek i różnego rodzaju elementów uzupełniających. Perforacja blach Stalowa Wola to usługi kompleksowe – doradztwo i realizacja zamówień. Możecie Państwo zlecić nam wykonanie blach w różnych wymiarach (popularnych – 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm) i nietypowych. Blachy mogą mieć różną grubość (do 6 mm).

Działamy na rynku już od ponad 50 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja solidnej i starannie wykonanej pracy. Korzystamy ze sprawdzonych wcześniej wzorców i jednocześnie wprowadzamy innowacje. Wykonujemy perforacje w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym, kwadratowym, trójkątnym i różne motywy – w układach mijanym i prostym. Zachowanie różnych marginesów pozwala dostosować technologię do indywidualnych zamówień. Blacha perforowana Stalowa Wola to produkt, który oferujemy klientom indywidualnym i firmowym. Proponujemy blachy z różnych materiałów – głównie ze stali (nierdzewnej, żaroodpornej i kwasoodpornej) ale również cieszące się coraz większą popularnością blachy z miedzi, brązu czy aluminium. Działamy również zgodnie z normami europejskimi.

Dzięki trwałości i elastyczności blachy perforowane są materiałem w dużym stopniu uniwersalnym, a co za tym idzie – niezwykle popularnym. Można go wykorzystać zarówno w mieszkaniach, jak i przestrzeni biurowej, w firmie. Skontaktuj się z nami już teraz!

Blachy perforowane Stalowa Wola