Wytwórnia Sit “Sitono” Krzysztof Nowakowski, Stroszki 59, 62-330 Stroszki

Blachy Perforowane Tychy. Perforacja blach Tychy

Ponad pół wieku doświadczenia w produkcji blach perforowanych, rozwój i stawianie na nowe technologie – dzięki aktywnemu podejściu zyskaliśmy sobie grono wiernych klientów. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Podążamy za najnowszymi trendami – oferujemy najmodniejsze wzory blach perforowanych stworzonych z myślą o wystroju wnętrz.

Blacha perforowana okazała się atrakcyjnym materiałem nie tylko dla przemysłu, przetwórstwa, budownictwa i rolnictwa, ale również (i w coraz większym stopniu) dla branży wyposażania wnętrz.

Nowoczesne blachy wykonywane są z różnych materiałów – nie tylko stali (nierdzewnej, żaroodpornej czy kwasoodpornej) ale również z miedzi, aluminium i brązu. Nasza firma zapewnia także możliwość wykonania indywidualnych projektów z udziałem innych materiałów, które nadają się do perforacji.

Produkty z naszym znakiem firmowym znajdziecie Państwo m.in. w województwie śląskim.

Blacha perforowana Tychy to produkt, który sprawdzi się w każdym wnętrzu – w mieszkaniu, w firmie czy w budynku użyteczności publicznej.

Blacha dzięki swoim cechom – elastyczności i wytrzymałości – poddaje się różnym zabiegom plastycznym – dlatego „spotkamy” ją jako część konstrukcyjną mebli, element architektoniczny – np. różnego rodzaju ścianki i półki działowe, czy też osłony, obudowy, skutecznie maskujące te części, które niekoniecznie nadają się do eksponowania (np. kaloryfery).

Jeśli zdecydujemy się na elementy z blachy perforowanej w aranżacji mieszkania, możemy być pewni, że zarówno salon, kuchnia, jak i łazienka będą wyglądały niebanalnie i modnie.

Nie inaczej jest z przestrzenią ogólnodostępną – w firmach czy w instytucjach. Tu meble z blachy perforowanej mogą urozmaicić styl korytarza, holu, biur, poczekalni czy też sal konferencyjnych.

Perforowanie blach Tychy – w ramach oferowanych przez nas usług zapewniamy zarówno pomoc konsultacyjną, jak i wykonanie niemal każdego, nawet bardzo szczegółowego projektu.

Nasze blachy wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem – począwszy od otworów w kształcie okrągłym, owalnym, prostokątnym czy trójkątnym, po skomplikowane motywy, w różnych układach.

Proponujemy blachy perforowane różnej grubości (do 6 mm) i w różnych wymiarach, w tym najpopularniejszych czyli: 1000 x 2000 mm, 1250 x 2500 mm, 1500 x 3000 mm.

Zapraszamy do współpracy!

Blachy Perforowane Tychy. Perforacja blach Tychy